Opis produktu
Parametry techniczne
Opis produktów

Szczegóły produktów
Blacha stalowa aluminiowo-cynkowana
Jest powlekany galwanicznie roztworem galwanicznym składającym się z 55% aluminium, 43,4% cynku i 1,6% krzemu.
Jego przetwarzalność i możliwość malowania są w zasadzie takie same jak w przypadku stali ocynkowanej.
Blacha stalowa aluminiowo-cynkowo-magnezowa:
Dzięki dodaniu około 2% magnezu do roztworu wydajność wzrasta 6-krotnie w porównaniu z tym samym roztworem do powlekania.
Aktywny magnez, samoleczący.
Wydajność podłoża:
Odporność na korozję: tlenek glinu.
Odporność na ciepło: wytrzymuje wysoką temperaturę 300 stopni.
Odporność na odciski palców: piękna i chroniąca warstwę cynku aluminiowego.
Jest powlekany galwanicznie roztworem galwanicznym składającym się z 55% aluminium, 43,4% cynku i 1,6% krzemu.
Jego przetwarzalność i możliwość malowania są w zasadzie takie same jak w przypadku stali ocynkowanej.
Blacha stalowa aluminiowo-cynkowo-magnezowa:
Dzięki dodaniu około 2% magnezu do roztworu wydajność wzrasta 6-krotnie w porównaniu z tym samym roztworem do powlekania.
Aktywny magnez, samoleczący.
Wydajność podłoża:
Odporność na korozję: tlenek glinu.
Odporność na ciepło: wytrzymuje wysoką temperaturę 300 stopni.
Odporność na odciski palców: piękna i chroniąca warstwę cynku aluminiowego.

Spoiwo
2 warstwy kleju, podkład i warstwa nawierzchniowa.
Klej bazowy:
Użyj przyjaznej dla środowiska żywicy akrylowej na bazie wody, blachy stalowej i kolorowego piasku.
Górny klej:
Jako warstwa ochronna na powierzchnię kolorowego piasku.
Zapobieganie drobnemu przesiąkaniu wody deszczowej.
Przedłuż żywotność koloru piasku.
Dostępne w kolorze czerwonym i czarnym, samoprzylepne
2 warstwy kleju, podkład i warstwa nawierzchniowa.
Klej bazowy:
Użyj przyjaznej dla środowiska żywicy akrylowej na bazie wody, blachy stalowej i kolorowego piasku.
Górny klej:
Jako warstwa ochronna na powierzchnię kolorowego piasku.
Zapobieganie drobnemu przesiąkaniu wody deszczowej.
Przedłuż żywotność koloru piasku.
Dostępne w kolorze czerwonym i czarnym, samoprzylepne

Zalety produktów

Instalacja produktu
Metalowe dachówki powlekane kamieniem są lekkie i łatwe do cięcia i nadają się do budynków o różnych kształtach, szczególnie do dachów o dużych nachyleniach lub wieżowców, i mogą być bezpiecznie budowane. Istnieje także możliwość powtórzenia konstrukcji na oryginalnej dachówce, gdyż dzięki lekkiej fakturze nie będzie ona wywierać dużego nacisku na dom.

Popularne Tagi: Kup klasyczne płytki metalowe powlekane kamieniem 0.45 mm, płytki klasyczne
| Nazwa produktu | Metalowa dachówka pokryta kamieniem |
| Typ płytki | Klasyczna płytka |
| Materiał | Ocynkowana blacha stalowa aluminiowana |
| Rozmiar płytki | 1340 * 420 mm |
| Zainstalowana ekspozycja | 1290*370mm |
| Płytki na mkw | 2,08 szt |
| Waga | 2,8 ~ 3,3 kg/szt |
| Grubość |
{{0}},22 mm/0,24 mm/0,25 mm/0,26 mm/{{10}},28 mm/0,30 mm/0,32 mm /{{0}}.35mm/0.38mm/0.40}MM/0.45mm/0.5mm |
| Kolor | 13 kolorów i dostosuj kolory zgodnie z życzeniami klientów |
| Gwarancja | 50 lat |
| Życiorys | Jedna paleta 650szt |
| Aplikacja | Pokrycia dachowe willi, kamienica, mieszkanie, budynek turystyczny, projekt konwersji dachu itp. |
Para
NrWyślij zapytanie










