Opis produktu
Parametry techniczne
|
Rodzaj produktu: |
Klasyczne blachy dachowe Pokrycia dachowe Kolorowe metalowe dachówki powlekane kamieniem |
|
Rozmiar |
1340mm*420mm |
|
Grubość |
0,38 mm, 0,4 mm, 0,45 mm, 0,5 mm, dostosowane |
|
Gwarancja |
50 lat |
|
Kolor |
Kolor w 100% odporny na-blaknięcie |
|
Kształty |
Klasyczna dachówka, gont, dachówka Wood Shake, Rainbow Tile, Nowoczesna klasyczna płytka, płytka Milano |
|
Nasza Obietnica |
Dachówka metalowa pokryta kamieniem marki JHL ROOF jest na wysokim poziomie jakości; |
|
Zaleta dachówki kamiennej JHL ROOF |
1. Kolor zapobiegający-blaknięciu. |
Opis produktów

Szczegóły produktów
Jest galwanizowany z roztworu galwanicznego składającego się z 55% aluminium, 43,4% cynku i 1,6% krzemu.
Jego przetwarzalność i możliwość malowania są w zasadzie takie same jak w przypadku stali ocynkowanej.
Płyta ze stali aluminiowo--cynkowo-magnezowej-cynkowo-magnezowej:
Po dodaniu około 2% magnezu do roztworu wydajność wzrasta 6-krotnie w porównaniu z tym samym roztworem do galwanizacji.
Aktywny magnez,-samoleczący.
Wydajność podłoża:
Odporność na korozję: tlenek glinu.
Odporność na ciepło: wytrzymuje wysoką temperaturę 300 stopni.
Odporność na odciski palców: piękna i chroniąca warstwę cynku aluminiowego.

2 warstwy kleju, podkład i warstwa nawierzchniowa.
Klej bazowy:
Użyj przyjaznej dla środowiska żywicy akrylowej na bazie wody, klejącej blachy stalowej i kolorowego piasku.
Górny klej:
Jako warstwa ochronna na powierzchnię kolorowego piasku.
Zapobieganie drobnemu przesiąkaniu wody deszczowej.
Przedłuż żywotność koloru piasku.
Dostępne w kolorze czerwonym i czarnym, samoprzylepne

Zalety produktów

Instalacja produktu
Metalowe dachówki powlekane kamieniem są lekkie i łatwe w cięciu, nadają się do budynków o różnych kształtach, szczególnie do dachów o dużych spadkach lub do wysokich-budynków, a także można je bezpiecznie budować. Istnieje także możliwość powtórzenia konstrukcji na oryginalnej dachówce, gdyż dzięki lekkiej fakturze nie będzie ona wywierać dużego nacisku na dom.

dlaczego warto kupować u nas, a nie u innych dostawców?
- Żywotność ponad 50+ lat
- 20+ lat doświadczenia w branży dachowej
- Jeden-dostawca systemów dachowych
- Pionier w produkcji dachówek w Chinach
- Uczestnicy ustalania standardów branży dachowej
- Twórca w pełni-automatycznej linii do produkcji dachów
Popularne Tagi: klasyczne blachy dachowe pokrycia dachowe kolorowe metalowe dachówki powlekane kamieniem, Chiny klasyczne blachy dachowe pokrycia dachowe kolorowe metalowe dachówki powlekane kamieniem producenci, dostawcy, fabryka
| Nazwa produktu | Metalowa dachówka pokryta kamieniem |
| Typ płytki | Klasyczna płytka |
| Tworzywo | Ocynkowana blacha stalowa aluminiowana |
| Rozmiar płytki | 1340*420 mm |
| Zainstalowana ekspozycja | 1290*370 mm |
| Płytki na mkw | 2,08 szt |
| Waga | 2,8 ~ 3,3 kg/szt |
| Grubość |
0,22 mm/0,24 mm/0,25 mm/0,26 mm/0,28 mm/0,30 mm/0,32 mm /0,35 mm/0,38 mm/0,40 mm/0,45 mm/0,5 mm |
| Kolor | 13 kolorów i dostosuj kolory zgodnie z życzeniami klientów |
| Gwarancja | 50 lat |
| MOQ | Jedna paleta 650szt |
| Aplikacja | Pokrycia dachowe willi, kamienica, mieszkanie, budynek turystyczny, projekt konwersji dachu itp. |
Wyślij zapytanie










