Produkcja blach dachowych pokrytych kamieniem w Chinach
Opis produktów Certyfikaty Produkcja Wysyłka Nasze skrzynki FAQ P: Czy jesteś fabryką lub firmą handlową? Odp.: Jesteśmy największym producentem w Chinach od 20 lat, posiadającym 3 fabryki i 12 linii produkcyjnych. P: Jakie jest Twoje MOQ O: Nasze MOQ to jedna paleta około 650 sztuk. P: Jakie informacje są...
Wyślij zapytanie
Opis produktu
Parametry techniczne
Opis produktów
| Nazwa produktu | Metalowa dachówka pokryta kamieniem |
| Typ płytki | Płytka gontowa |
| Materiał | Ocynkowana blacha stalowa aluminiowana |
| Rozmiar płytki | 1340*420 mm |
| Zainstalowana ekspozycja | 1290*370 mm |
| Płytki na mkw | 2,08 szt |
| Waga | 2.0~3,3 kg/szt |
| Grubość |
{{0}},22 mm/0,24 mm/0,25 mm/0,26 mm/{{10}},28 mm/0,30 mm/0,32 mm /{{0}}.35mm/0.38mm/0.40mm/0.45mm/0.5mm |
| Kolor | 13 kolorów i dostosuj kolory zgodnie z życzeniami klientów |
| Gwarancja | 50 lat |
| MOQ | Jedna paleta 650szt |
| Aplikacja | Pokrycia dachowe willi, kamienica, mieszkanie, budynek turystyczny, projekt konwersji dachu itp. |


Certyfikaty

Produkcja




Wysyłka




Nasze sprawy




Często zadawane pytania
P: Czy jesteś fabryką lub firmą handlową?
Odp.: Jesteśmy największym producentem w Chinach od 20 lat, posiadającym 3 fabryki i 12 linii produkcyjnych.
P: Jakie jest Twoje MOQ
Odp.: Nasze MOQ to jedna paleta około 650 sztuk.
P: Jakie informacje są potrzebne do obliczenia cen?
Odp.: Cena zależy od grubości i ilości zamówienia.
P: Jaki jest Twój czas realizacji?
Odp.: Wyślemy do Ciebie w ciągu 15 dni od otrzymania zaliczki.
P: Czy możesz świadczyć usługi OEM i niestandardowe?
Odp.: Tak, możemy dostosować kolory i bezpłatną usługę OEM, drukując lub tłocząc nazwę Twojej marki na tylnej stronie dachówek.
Skontaktuj się z nami
E-mail: mona@jinhucorp.com
Adres: miasto Linyi, prowincja Shandong, Chiny
Whatsapp:plus 86-15965795180
Wechat:plus 86-15965795180
Popularne Tagi: Produkcja blach dachowych pokrytych kamieniem w Chinach, głęboka dachówka rzymska
Para
NrWyślij zapytanie
Może ci się spodobać również








