Opis produktu
Parametry techniczne

Opis produktów
| Nazwa produktu | Metalowa dachówka pokryta kamieniem |
| Typ płytki | Blokująca płytka |
| Materiał | Ocynkowana blacha stalowa aluminiowana |
| Rozmiar płytki | 1320 * 360 mm |
| Zainstalowana ekspozycja | 1240 * 350 mm |
| Płytki na mkw | 2,3 szt |
| Waga | 2,6 ~ 3,3 kg/szt |
| Grubość |
{{0}},22 mm/0,24 mm/0,25 mm/0,26 mm/{{10}},28 mm/0,30 mm/0,32 mm /{{0}}.35mm/0.38mm/0.40}MM/0.45mm/0.5mm |
| Kolor | 13 kolorów i dostosuj kolory zgodnie z życzeniami klientów |
| Gwarancja | 50 lat |
| MOQ | Jedna paleta 650szt |
| Aplikacja | Pokrycia dachowe willi, kamienica, mieszkanie, budynek turystyczny, projekt konwersji dachu itp. |

profil firmy
Jesteśmy największym producentem kolorowych płytek metalowych z kamienia w Chinach i zajmujemy się produkcją płytek metalowych od ponad 20 lat, odkąd założyliśmy firmę w 2003 roku.
Posiadamy 12 automatycznych linii produkcyjnych z niezależnymi patentami na wynalazki, patent na wynalazek 1 (linia produkcyjna do automatycznego prasowania płytek), patent na wynalazek 2 (automatyczna linia produkcyjna i proces produkcji kolorowych płytek metalowych z kamienia) patent na wzór użytkowy 1 (osadzone kolorowe płytki kamienne struktura), a roczna produkcja osiągnęła 12 milionów metrów kwadratowych, co może maksymalnie zaspokoić zapotrzebowanie sprzedażowe klienta, gwarantując jednocześnie jakość produktów.
Jesteśmy wiodącym zespołem kolorowych płytek kamiennych w Chinach, napędzamy i promujemy rozwój branży płytek metalowych.

Certyfikaty

Produkcja



Wysyłka




Zdjęcia opinii klientów




Często zadawane pytania
P: Czy jesteś fabryką lub firmą handlową?
P: Jakie jest Twoje MOQ
P: Czy możesz świadczyć usługi OEM i niestandardowe?
Skontaktuj się z nami
Tel:plus 86-15263905647
Adres: miasto Linyi, prowincja Shandong, Chiny
Whatsapp:plus 86-15263905647
Wechat:plus 86-15263905647
Popularne Tagi: JHL Metalowe płytki dachowe powlekane kamieniem Do użytku domowego, dachówka blokująca
| Nazwa produktu | Metalowa dachówka pokryta kamieniem |
| Typ płytki | Blokująca płytka |
| Materiał | Ocynkowana blacha stalowa aluminiowana |
| Rozmiar płytki | 1320 * 360 mm |
| Zainstalowana ekspozycja | 1240 * 350 mm |
| Płytki na mkw | 2,3 szt |
| Waga | 2,6 ~ 3,3 kg/szt |
| Grubość |
{{0}},22 mm/0,24 mm/0,25 mm/0,26 mm/{{10}},28 mm/0,30 mm/0,32 mm /{{0}}.35mm/0.38mm/0.40}MM/0.45mm/0.5mm |
| Kolor | 13 kolorów i dostosuj kolory zgodnie z życzeniami klientów |
| Gwarancja | 50 lat |
| Życiorys | Jedna paleta 650szt |
| Aplikacja | Pokrycia dachowe willi, kamienica, mieszkanie, budynek turystyczny, projekt konwersji dachu itp. |
Para
NrWyślij zapytanie











