Nie blaknące stalowe dachówki powlekane kamieniem Eurotile
Tłoczone gonty OEM w kolorze czarnym i cętkowane białe aluminiowe dachówki z rdzeniem stalowym powlekane kamieniem
Niedroga, trwała płytka łupkowa Shake Tile Arctic Blue Heritage Tile
Opis produktu
Parametry techniczne
Opis produktów
| Nazwa produktu | Metalowa dachówka pokryta kamieniem |
| Typ płytki | Płytka Milano |
| Materiał | Ocynkowana blacha stalowa aluminiowana |
| Rozmiar płytki | 1340 * 420 mm |
| Zainstalowana ekspozycja | 1290*370mm |
| Płytki na mkw | 2,08 szt |
| Waga | 2.0~3,3 kg/szt |
| Grubość |
{{0}},22 mm/0,24 mm/0,25 mm/0,26 mm/{{10}},28 mm/0,30 mm/0,32 mm /{{0}}.35mm/0.38mm/0.40mm/0.45mm/0.5mm |
| Kolor | 13 kolorów i dostosuj kolory zgodnie z życzeniami klientów |
| Gwarancja | 50 lat |
| Życiorys | Jedna paleta 650szt |
| Aplikacja | Pokrycia dachowe willi, kamienica, mieszkanie, budynek turystyczny, konwersja dachu itp. |




Więcej typów płytek









Nasze atuty
1
Największy Producent
w Chinach
3 fabryki, 12 linii produkcyjnych
2
20 lat doświadczenia w produkcji
Prezenty na 20. rocznicę i cena promocyjna
3
Czas realizacji 15 dni
Bezpłatna usługa OEM
4
Jesteśmy dostawcą znanych marek w Twoim kraju
Dobrze znamy Twój rynek
profil firmy

Shandong Golden Sunshine Building Materials Co., Ltd
wiodący producenci aluminiowych paneli kompozytowych. Rocznik
zdolność produkcyjna wynosi 10,000,000
metry kwadratowe.

Linyi Jinhu Color Coating Aluminium Industry Co., Ltd.
W tym roku obchodzimy 20. rocznicę powstania grupy przedsiębiorstw zajmującej się produkcją i eksportem cewek aluminiowych malowanych kolorowo.

Shandong Baisheng Metal Technologia Co.% 2c Ltd.
Produkuje blachodachówkę pokrytą kamieniem. 12 zaawansowanych automatycznych linii produkcyjnych, codzienna zdolność produkcyjna to
120,000 szt
Certyfikaty

Produkcja




Wysyłka




Nasze sprawy




Opinie naszych klientów



Często zadawane pytania
P: Czy jesteś fabryką lub firmą handlową?
P: Jakie jest Twoje MOQ
P: Jakie informacje są potrzebne do obliczenia cen?
P: Jaki jest Twój czas realizacji?
P: Czy możesz świadczyć usługi OEM i niestandardowe?
Skontaktuj się z nami
Tel:plus 86-177 5398 8386
E-mail:nina@jinhucorp.com
Adres: miasto Linyi, prowincja Shandong, Chiny
Whatsapp:plus 86-17753988386
Skype:plus 86-17753988386
Wechat:plus 86-17753988386
Popularne Tagi: Płytki stalowe powlekane kamieniem bez blaknięcia Eurotile, dachówka Milano
Wyślij zapytanie









